fbpx

ייעוץ קריירה אונליין

ייעוץ קריירה

הכוונה ללימודים

אנחנו מסיימים 12 שנות לימוד, אבל איך לבחור מסלול לימודים- לא לומדים באף בית ספר…
יש את מי שמוכשר בכמה כיוונים ומתלבט מה מהם לבחור, יש את מי שמנסה להבין האם זה מה שאני רוצה ללמוד או מה שמצפים ממני, ובכלל מה הם השיקולים הנכונים לבחירת הלימודים הנכונים לנו? גם כשאנחנו מחליטים על תחום אפשר להגיע אליו בכל מיני מסלולים. התהליך מתבצע אונליין וכולל מספר פגישות לפי הצורך, בממוצע 5 פגישות. נמפה את הכישורים שלך לעומק ונבחן מה הכישורים המובילים עבורך? אכיר אותך לעומק. נבדוק מהם תחומי העניין האהובים עליך, נכיר סביבות מגוונות של עבודה ונרחיב את הידע לגבי השיקולים הנדרשים לקבלת ההחלטה. נבחן ביחד את הנטיות המקצועיות שלכם, מה הדבר הזה שאם תעשו אותו, ישמח אתכם, ומה עוצר אתכם, נבין האם הבחירות שלכם הן באמת שלכם או אולי מושפעות מההורים או מהסביבה. לאחר התהליך, נגיע לתחום הלימודים המדויק עבורך, הכיוון התעסוקתי ובהתאם לכך תחום הלימודים הרצוי כבר יהיה ברור וכולל הדרכה כיצד לבדוק יותר לעומק את הבחירות שלך. תהיה החלטה ברורה וכל מה שנותר הוא לפעול ולהירשם למסלול הנכון עבורך.
ומתנה נוספת ממני: לאחר סיום מפגשי הייעוץ יש אפשרות להמשיך להיות בקשר איתי במקרה הצורך.

צרו קשר לייעוץ וליווי למסלול לימודים הכי טוב עבורך!

שינוי קריירה

אנחנו מכירים את זה, לעיתים זה התחיל כתחביב ואולי זה כבר ״עסק מהצד״. יש בנו כישרון נוסף, אבל צריך הרבה אומץ כדי לעשות את הצעד. ואולי יש כבר תחושת מיצוי במקום העבודה ויש תהיה- מה הלאה? תהליך ייעוץ וליווי לשינוי קריירה מביא אותנו לתובנות חדשות ומאפשר דיוק של העשייה המתאימה לנו. נזהה מה החלקים שאנחנו רוצים בהם שינוי ומה החלקים שאנחנו אוהבים. נבחן את האפשרויות העומדות בפנינו ונלמד להוביל את פיתוח הקריירה. אחרי שנבין מה עוצר בעדנו, נסיר את המחסומים ונוכל לצאת לדרך. נבין ששינוי לא חייב להיות 180 מעלות, לעיתים מדובר בשינויים ודיוקים קטנים שיגרמו לנו שוב לקום בבוקר שמחים ומצפים לעשייה שלנו. כן, זה אפשרי לעבוד בתחום שיספק לנו הן פרנסה והן מימוש עצמי. ראיתי את זה אצל מאות לקוחות שאני מלווה במהלך שנים רבות וזה יכול לקרות גם לך! גם במקרים שאי אפשר להתפרנס מהחלום- נוכל לבדוק מה האפשרויות להתקרב אליו. התהליך מתבצע אונליין וכולל בממוצע 5 פגישות. השירות אישי ומותאם לכל אחד.ת באופן אישי. לאחר סיום מפגשי הייעוץ יש אפשרות להמשיך להיות בקשר עד שתקבלו את ההחלטה.

צרו קשר לתיאום חוויה מעצימה, מטעינה באנרגיה שבסופה נבין מה הכיוון החדש בקריירה שלך!

לקראת פרישה

יום הפרישה נשמע רחוק, אך זה מרגיש שהוא פתאום מגיע, בבת אחת, כמו חלום. יש מי שרק מחכים ליום שאחרי ויש את מי שחוששים ולא בטוחים מה הלאה.
כמי שמלווה ומייעצת לא.נשים לקראת פרישה אני רואה כמה זה משמעותי להתכונן, לעשות חשיבה מקדימה.
עם כבוד והערכה לעשיה שהייתה עד כה, נסתכל קדימה. נלמד מה היה טוב, מה נרצה מעתה והלאה. ניסיון החיים, הבשלות יחד עם מחשבה מעמיקה ובניית תוכנית להמשך- יביאו אותך להגיע ליום שאחרי מוכנ.ה לצעוד קדימה לשלב הבא, עם הגשמת הייעוד שלך.

התוכנית מורכבת מחלקים שונים של עשיה משמעותית, כוללת את תכנון הפרק הבא בקריירה והתארגנות מחדש לחיפוש עבודה, פנאי, לימודים והעשרת ידע, פעילות חברתית, מעורבות קהילתית בהתנדבות, זמן איכות משפחתי ועוד.  תהליך ייעוץ לקראת פרישה, אונליין, הוא הזדמנות נפלאה לבחון מחדש מה הייתם רוצים להגשים. מה ישמח אתכם יותר מכל, מהי העשיה שאליה תקומו כל יום עם חיוך. התהליך כולל בממוצע 5 פגישות בהם נבחן יחד את האפשרויות העומדות בפניכם וגם נזכר בחלומות.

אם אתם מעוניינים ליצור סדר ובהירות במחשבות, להגשים את הייעוד ואף להתחיל קריירה נוספת- מוזמנים ליצור קשר

חיפוש עבודה

אנשים לפעמים נוטים לחשוב שאם רק ישלחו מאות קורות חיים, משהו מזה יפגע ״בול במטרה״ ותיגע בעבודה הנכספת.
הרבה פעמים כששולחים קורות חיים לא מנוסחים נכון או שולחים קורות חיים למשרות לא רלוונטיות, מבזבזים זמן יקר בעוד שכבר יכלנו להגיע למשרה המתאימה ולהתחיל לעבוד. אני מזמינה אותך ללמוד לחפש עבודה בצורה יעילה וחכמה: לנסח קורות חיים מקצועיים, לשלוח קורות חיים רק למשרות הרלוונטיות וללמוד להתכונן לראיון עבודה. על ידי השילוב המנצח של שלושתם- אנחנו מגדילים את הסיכוי למצוא עבודה במהירות וביעילות.
לא פחות חשוב היא תחושת הליווי והתמיכה שמקבל כל מי שאני זוכה ללוות. מציאת עבודה יכולה לקחת זמן ויש לה משמעות תעסוקתית וכלכלית. השילוב של ידע מקצועי ותמיכה נותנים תחושת מסוגלות ואמונה בעצמי. אני מאד מאמינה שמחשבה יוצרת מציאות ואני משלבת את כל הכלים יחד בליווי לחיפוש עבודה.

נעביר מסר ברור- שווה לכם להיפגש איתי! נלמד איך להשתמש בנטוורקינג ולהתאים את עצמינו לעולם עבודה חדש ומשתנה. ונשפר את הבטחון והיכולת להתראיין. בסיום התהליך יהיו לך קורות חיים שמתאימים לכם ומשדרים את מי שאתם באותנטיות, נלמד לשלוח קורות חיים למשרות המתאימות ונתכונן לראיון עבודה. השילוב בין שלושתם- יקדם אותך למשרה שרצית להגיע אליה.

ליצירת קשר לליווי תהליך חיפוש עבודה

הכשרות וסדנאות

בעשור האחרון עסקתי רבות בפיתוח והנחיית סדנאות תעסוקה ובהכשרת אנשי מקצוע:

פיתוח והנחיית קורס "כלים להכוון תעסוקתי לתהליכים פרטניים וקבוצתיים". מבין הלקוחות אנשי מקצוע מתחום הטיפול, האימון והיעוץ התעסוקתי. בהם מקדמי תעסוקה, פסיכולוגים ועובדים סוציאליים תעסוקתיים, יועצי קריירה, אנשי משאבי אנוש, יועצים ארגוניים ועובדים בארגוני תעסוקה. ניהול מפגשי עמיתים חודשיים לבוגרי הקורסים. מאות אנשי מקצוע כבר חוו ומיישמים את הכלים!


פיתוח  והנחיית הכשרה מקצועית לתפקיד "יועץ תעסוקה" מתנדב בארגון "פעמונים" וקיום השתלמויות מקצועיות שוטפות. הדרכה, פיקוח, חניכה וליווי מקצועי לפעילות עשרות יועצי תעסוקה מתנדבים.


מרצה אורחת מטעם ארגון פעמונים בקורס "תפיסה רב מימדית לטיפול במשפחות בעוני" בי"ס לעבודה סוציאלית. אוניברסיטאות אריאל וחיפה.

הוצאה לאור של קלפי " כישורים לדרך " לעבודה פרטנית וקבוצתית בתהליכי הכוון תעסוקתי. בהדפסה חמישית ומשודרגת הכוללת תרגום לאנגלית, צרפתית, רוסית, אמהרית וערבית.

ניתן להזמין סדנאות והרצאות לקהלים שונים, קבוצות פרטיות, ארגונים ותוכניות תעסוקה. מפגשי "מחשבים קריירה מחדש", סדנאות הכוונה ללימודים, הרצאות על עולם העבודה החדש, מפגשי לידה ועבודה לנשים בחופשת לידה, הורים מיוחדים משתלבים בעבודה, אלו רק דוגמאות שהותאמו לצרכים של קהלי יעד שונים.

צרו קשר להזמנת הכשרות וסדנאות

חדשות ועדכונים

ביקשתם- קיבלתם!
מהדורה רביעית של ערכת הקלפים "כישורים לדרך"  המיועדת לאנשי מקצוע העוסקים בייעוץ והכוון תעסוקתי.
כולל תרגום לאנגלית, צרפתית, רוסית, ערבית ואמהרית.
עוסקים בייעוץ/טיפול/אימון/הכוונה לתעסוקה?
המלאי התחדש ולא כדאי לכם לפספס!
מעוניינים לרכוש את ערכת הקלפים? הקישו כאן: https://did.li/LcUYH

אני מזמינה אתכם לעצור לרגע את מרוץ החיים ולהגיע למפגש חד פעמי וקסום עם בקבוקי ה"אורה סומא", מפגש גלילי שכולו חגיגה צבעונית ומטעינה באנרגיות. מתאים כמפגש יחיד או זוגי וכן לגיבוש צוותים וקבוצות.
למפגשים זוגיים אפשר להזמין גם דרך פאנזינג https://www.funzing.com/sd/pSvZih

 

נפגש בקרוב 30/8 באירוע הרמת כוסית לשנה החדשה בהרצאה חדשה ומרתקת!

דילוג לתוכן