אודות

אודות

מרים שפיר

מכירים בצבעים

נעים להכיר, אני מרים שפיר, 
מוסמכת בשיטת אבחון צבעים, עם ניסיון של 30 שנה כיועצת קריירה ועם תואר שני בלימודי עבודה. ליוויתי אלפי אנשים בתהליכי שינוי קריירה, לימודים ולקראת פרישה. העברתי סדנאות תעסוקה והכשרות לעמותות וארגונים. הייתי פעילה באגודה הישראלית לייעוץ תעסוקתי, פיתחתי קלפי "כישורים לדרך" צרו קשר לרכישה והוצאתי לאור ספר על היבטים תעסוקתיים בפרשות השבוע.

את שיטת האבחון בצבעים באמצעות בקבוקוני צבע הכרתי לפני שנים, כשחיפשתי בילוי זוגי מעניין, ונשביתי בקסמם. יצאתי מהחוויה נפעמת מכמה התובנות היו מדויקות לי ושיקפו כיון שהסתבר שהיה בתוכי וכנראה כבר ידעתי עליו. מאז היה לי ברור שאלמד בעצמי לעבוד עם הבקבוקונים. לפני כמה שנים הגשמתי את החלום ונסעתי להונגריה ללמוד על שיטת האבחון בצבע.

כל מי שנכנס לחדר בקבוקוני הצבע נותר פעור פה מול יופיים הצבעוני של מעל 100 בקבוקונים קטנים כפולי צבע. בחוויית האבחון בצבעים תשבו מול ערכת הבקבוקונים ותבחרו את אלו עם שילובי הצבעים שהכי ידברו אליכם. לא צריך להתכונן מראש. משהו יקרה באותו רגע ביניכם לבקבוק שיגרום לכם לבחור בבקבוק מסוים, ואולי הבקבוק הוא זה שיקרא לכם לבחור בו. פשוט תסמכו על האינטואיציה שלכם. דרך הצבע שתבחרו אוכל להסביר לכם על משמעות הצבעים שבחרתם ושיתנו לכם קשת של תובנות על עצמכם. מהו הפוטנציאל שלכם מלידה, מה הכישורים והצרכים שלכם וגם לאן אתם שואפים להגיע. החוויה מאפשרת לנו להבין איך לחיות עכשיו את הגרסה הכי טובה של עצמנו, וגם לגלות דרך הצבע מהו החוט המקשר בין חברות וחברים, בני ובנות זוג, הורים וילדים ובין עמיתים.

עד לאירועי השבת השחורה ב 7/10 הייתם יכולים למצוא אותי בשלומי, שבגליל המערבי. עסק תיירותי מוכר וידוע בשם "דרך הצבע בגליל" מיתוג שנתנה לי סביון חן קיפר הי"ד האהובה בת זוגו של בננו היקר והאהוב דור חנן שפיר הי"ד. הגעגועים לדור וסביון קשים מנשוא ובעודי חושבת איך אפשר בכלל לחזור לחיים, הבנתי ששניהם השאירו לי צוואה. דור שלנו, שהיה חבר אמת ושואף צדק, לימד אותנו כמה חשוב לחיות את הרגע. זהו מסר שהוא קעקע בגופו ויישם בחייו שהסתיימו באכזריות בגיל 30 ברצח נתעב לאחר בילוי במסיבת הפסאידק. דור היה מאוד מעורב ומאוד גאה בעסק שלי. חווית האבחון בצבעים נותנת כלים איך לחיות כל רגע בחיים בצורה הכי טובה שאנחנו יכולים תוך היעדר שיפוטיות וקבלת כל החלקים שבנו מתוך אושר וצמיחה. ולכן החלטתי לשנות את שם החוויה ל"דרך הצבע לחיים" ובלוגו שסביון, שכולה אור ושמחה, נתנה בו את הטאץ' האישי שלה, להוסיף את המילים Live The Moment בדיוק כפי שהופיעו בקעקוע של דור. אני מזמינה אתכם להגיע לחוויה שהיא באמת "וואו" מטורף ולקבל כלים לחיים ולחיות אותם בצורה מיטבית לכבודם ולזכרם של דור וסביון.
החוויה פתוחה בימים אלו במתכונת מצומצמת בעיר מודיעין.

חדשות ועדכונים

ביקשתם- קיבלתם!
מהדורה רביעית של ערכת הקלפים "כישורים לדרך"  המיועדת לאנשי מקצוע העוסקים בייעוץ והכוון תעסוקתי.
כולל תרגום לאנגלית, צרפתית, רוסית, ערבית ואמהרית.
עוסקים בייעוץ/טיפול/אימון/הכוונה לתעסוקה?
המלאי התחדש ולא כדאי לכם לפספס!
מעוניינים לרכוש את ערכת הקלפים? הקישו כאן: https://did.li/LcUYH

אני מזמינה אתכם לעצור לרגע את מרוץ החיים ולהגיע למפגש חד פעמי וקסום עם בקבוקי ה"אורה סומא", מפגש גלילי שכולו חגיגה צבעונית ומטעינה באנרגיות. מתאים כמפגש יחיד או זוגי וכן לגיבוש צוותים וקבוצות.
למפגשים זוגיים אפשר להזמין גם דרך פאנזינג https://www.funzing.com/sd/pSvZih

 

נפגש בקרוב 30/8 באירוע הרמת כוסית לשנה החדשה בהרצאה חדשה ומרתקת!

דילוג לתוכן