חוויה לאנשים פרטיים

חוויה לאנשים פרטיים

מפגש אישי

בחוויית האבחון בצבעים תשבו מול ערכת הבקבוקונים ותבחרו את אלו עם שילובי הצבעים שהכי ידברו אליכם. לא צריך להתכונן מראש. משהו יקרה באותו רגע ביניכם לבקבוק שיגרום לכם לבחור בבקבוק מסוים, ואולי הבקבוק הוא זה שיקרא לכם לבחור בו.

דרך הצבע שתבחרו אוכל להסביר לכם על משמעות הצבעים שבחרתם מה שייתן לכם קשת של תובנות על עצמכם. מהו הפוטנציאל שלכם מלידה, מה הכישורים והצרכים שלכם וגם לאן אתם שואפים להגיע?

החוויה הצבעונית היא קודם כל חוויה כיפית ייחודית ואחרת מכל מה שהכרתם. היא מרחיבה אופקים, שמה מראה מול העיניים, מדייקת אותנו לעצמנו, ומאפשרת להבין איך לחיות את הרגע בגרסה הכי טובה של עצמנו.

הפעילות אורכת כשעה וכוללת גם וצפייה בסרטון הסברה מרתק.

מחפשים מתנה ייחודית? ניתן להזמין את החוויה גם כמתנה ליום הולדת עבור מישהו שאתם אוהבים!

להזמנות אונליין ושליחת הודעה

חוויה זוגית רומנטית

נגמרו הרעיונות לדייטים? הגעתם למקום הנכון!

אתם מוזמנים לחוויה זוגית מפנקת ורומנטית, שתגלה לכם את העוצמות הפנימיות שלכם ושל הפרטנר שאיתכם – וביחד תצאו מחוזקים, רעננים ועם אנרגיה מתחדשת לחיות את הרגע!

מה זה אומר?

בחוויית אבחון בצבעים, תשבו מול ערכת בקבוקונים כפולי צבע, העשויים מחומרים טבעיים, ועל פי הבחירה שלכם, נוכל לקרוא את עולמכם. החוויה המדהימה והצבעונית ביותר מחברת אתכם לעצמכם וביניכם. היא מלמדת אתכם על הפוטנציאל שלכם, על הכישורים שלכם ומספרת על הכאן ועכשיו ולאן תשאפו להגיע.

החוויה כוללת גם צפייה בסרטון הסברה מרתק. מהחוויה הזו תצאו מוטענים באנרגיות ועם קשת של תובנות לדרך. הפעילות אורכת כשעה וחצי.

להזמנות אונליין ושליחת הודעה

זמן איכות משפחתי

חוויה מיוחדת מעצימה ומכוונת דרך מתאימה בול לאירועים משמעותיים וכתוספת לאוסף החוויות המשפחתי. חוויה בה תגלו דרך הצבע את העוצמות והמתנות שבכם וגם את מה שמחבר ביניכם.

המפגש כולל בחירת צבעים אישית, צפייה בסרטון הסברה וכמובן הסבר על משמעות הצבעים שבחרתם דרכם תגלו את איך לחיות את הרגע תוך מימוש הפוטנציאל מלידה. חוויה מחברת ומעצימה שתחבר אתכם לעצמכם וביניכם באמצעות הצבעים שנבחרו.

בחירת הצבעים האישית נעשית בחדר נפרד ולכן לא תהיו מושפעים האחד מהשני. בתהליך מרגש ומפתיע, נראה כיצד החיבורים בין בני המשפחה באים לידי ביטוי בבחירות הדומות של הצבעים.

רוצים לברר עוד? שלחו הודעה

 

ימי הולדת

חגיגת עוצמות מטורפת בה כל אחד מהמשתתפים חווה טעימה של אבחון בצבעים ומגלה דרך בחירה אינטואיטיבית בבקבוקי הצבע איך לחיות את הרגע תוך מימוש הפוטנציאל מלידה. חוויה בה תגלו דרך הצבע את העוצמות והמתנות שבכם וגם את מה שמחבר ביניכם.

הבחירה האינטואיטיבית הראשונה בבקבוק צבע מסוים משקפת את הפוטנציאל מלידה ומושפעת מתדרי הצבע של ההורים. בתהליך מרגש ומפתיע, נראה כיצד החיבורים בין בני המשפחה והחברים, באים לידי ביטוי בבחירות הדומות של הצבעים.
המשתתפים יכתבו ברכות צבעוניות וייחודיות שיוגשו לחוגג האירוע ולסיום כל המוזמנים יוכלו לעשות תמונות סלפי עם שלטים מדליקים כמזכרת.

לשליחת הודעה

מפגש חברות

חגיגה צבעונית ומטעינה באנרגיות לחברות הטובות!
חוויה בה כל אחת מהמשתתפות חווה טעימה של אבחון בצבעים ומגלה דרך בחירה אינטואיטיבית בבקבוקוני הצבע איך לחיות את הרגע תוך הגשמת הפוטנציאל מלידה.
כמו כן, מתגלים חיבורים מרגשים בין המשתתפות!

המפגש כולל בחירת צבעים אישית של בקבוקונים, צפייה בסרטון הסברה, הסבר משמעות הצבעים שנבחרו ודרכם יתגלו הפוטנציאל, הכישורים, ההווה ולאן אתן שואפות.
חוויה כיפית, מחברת ומעצימה וכמובן תמונות סלפי עם שלטים מדליקים כמזכרת.
להזמנות אונליין ושליחת הודעה

טעימה מהשטח

חדשות ועדכונים

ביקשתם- קיבלתם!
מהדורה רביעית של ערכת הקלפים "כישורים לדרך"  המיועדת לאנשי מקצוע העוסקים בייעוץ והכוון תעסוקתי.
כולל תרגום לאנגלית, צרפתית, רוסית, ערבית ואמהרית.
עוסקים בייעוץ/טיפול/אימון/הכוונה לתעסוקה?
המלאי התחדש ולא כדאי לכם לפספס!
מעוניינים לרכוש את ערכת הקלפים? הקישו כאן: https://did.li/LcUYH

אני מזמינה אתכם לעצור לרגע את מרוץ החיים ולהגיע למפגש חד פעמי וקסום עם בקבוקי ה"אורה סומא", מפגש גלילי שכולו חגיגה צבעונית ומטעינה באנרגיות. מתאים כמפגש יחיד או זוגי וכן לגיבוש צוותים וקבוצות.
למפגשים זוגיים אפשר להזמין גם דרך פאנזינג https://www.funzing.com/sd/pSvZih

 

נפגש בקרוב 30/8 באירוע הרמת כוסית לשנה החדשה בהרצאה חדשה ומרתקת!

דילוג לתוכן