fbpx

אבחון בצבעים

אבחון בצבעים

השיטה

את ה"אורה סומא" הכרתי לפני שנים, כשחיפשתי בילוי זוגי מעניין, ונשביתי בקסם השיטה.  יצאתי מהאבחון מופתעת מאד- כמה האבחון בצבעים היה מדויק לי והעביר לי מסר חשוב לכיוון שהסתבר שהייתי זקוקה לו באותה תקופה. האבחון בצבעים עזר לי לשנות כיוון ולעבור להיות עצמאית בתחום בו אני עוסקת כיום. מאז היה לי ברור שאני אלמד בעצמי לאבחן בצבעים.

השפעת הצבע על הנפש נחקרה רבות ומיושמת בתחומי עיצוב, פרסום שיווק, בבחירת סמלים, דגלים  ועוד.
״אורה סומא״ היא שיטה מדעית, מושתתת על תמציות טבעיות וצבעוניות של צמחים וקריסטלים שנמזגו לבקבוקונים ומהווה חגיגה מרהיבה לעיניים של מעל 100 בקבוקים כפולי צבע, כל בקבוק הוא דו-צבעי. הצבע התחתון על בסיס מים והצבע העליון על בסיס שמן ולכן הצבע העליון צף על פני הצבע התחתון.
השיטה פותחה באנגליה ב1983, בידי גב' וויקי (דבורה) וואהל, אשה יהודיה שעסקה ברוקחות וצמחי מרפא והיתה בעלת יכולת נדירה לראות הילות של בני האדם.  את השיטה פיתחה בערוב ימיה ובעודה כמעט עיוורת, מכאן שם השיטה המביע את היכולת של הסומא, אדם שאינו רואה, לראות את ההילה, שדה אנרגיה אלקטרומגנטי המקיף את גוף האדם וקרוי באנגלית Aura. היכולת לזהות את צבעי ההילה  נמצאת בידי כולנו ומשתקפת בבקבוקים הנבחרים על ידינו ומסמלים את המסע שלנו בעולם. כיום כבר קיימות טכנולוגיות מתקדמות לצלם את ההילה ולראות אותה. גב' וויקי וואהל שיכלה לראות הילות, ראתה באינסוף מקרים שאנשים בחרו את הבקבוקים ששיקפו את צבעי ההילה שלהם ומשמעות הצבע היתה  מדויקת להם.

מפגש ייעוץ בשיטת אורה סומא מאפשר לחקור את משמעות הצבעים בבקבוקים שנמשכנו אליהם, כל אדם נמשך לצבע המשקף את ההילה שלו. הבנת משמעות הצבע הנבחר מאפשרת להתבונן במסרים מהתת מודע שלנו, מה הפוטנציאל שלנו, מה הצרכים והרצונות שלנו. היכן אנחנו נמצאים היום ומה עוד אנחנו רוצים להגשים. צבעי הבקבוקים הנבחרים על ידינו במפגש ייעוץ, משקפים את עולמנו הפנימי ומשקפים ברובד עמוק מי אנחנו ומה הדרך שלנו במגוון תחומי החיים בהם כמובן גם הדרך המקצועית.
אז אם לא היה לכם מושג ירוק מה זה אבחון בצבעים, אני מקווה שעכשיו אתם יודעים קצת יותר על השיטה המופלאה הזאת.

אם אתם רוצים להעניק לעצמכם מתנה של לעצור לרגע, להיזכר מי אתם, ולבחון אלו שינויים אתם מעוניינים לזמן לחייכם – מוזמנים לחוויית אבחון בצבעים.

מפגש אישי / זוגי קסום!

אני מזמינה אתכם לעצור לרגע את מרוץ החיים ולהגיע למפגש חד פעמי וקסום עם בקבוקי ה"אורה סומא", מפגש גלילי שכולו חגיגה צבעונית ומטעינה באנרגיות.  על ידי אבחון בצבעים אני משקפת לכם את משמעות הצבע של אותו בקבוק שנבחר על ידכם. איך זה מתבצע?

במהלך מפגש הייעוץ תתבקשו לבחור כמה בקבוקים, לפי ההסברים שלי, מתוך סדרת בקבוקי ה"אורה סומא". הבחירה שלכם משקפת תמונת מצב של צבעי ההילה האנרגטית שלכם ומספקת הרבה מידע וחומר למחשבה. הצבעים משקפים לנו מתוך התת מודע שלנו, מי אנחנו, מה הפוטנציאל שלנו, איפה אנחנו נמצאים עכשיו ולאן אנחנו רוצים להגיע. הם מעצימים לנו את הכישורים והייחודיות שלנו וגם מרמזים לפעמים על מה שמאתגר אותנו ומה כדאי לעשות כדי לשוב לאיזון בחיינו. את כל זה אוכל להסביר לכם ואתם תוכלו לקחת את המידע עמכם כצידה לדרך, בדרך להגשמה בכל תחומי החיים. מדובר בשיטה מדעית מוכחת המדייקת את הדרך ובעיקר מאפשרת ליהנות ממנה!

וכפי שאמרה מייסדת השיטה "הנכם הצבע שאתם בוחרים" (ויקי וואהל) כן, אתם פשוט תדעו לבחור את הבקבוק שאתם צריכים בשביל ללמוד על עצמכם. הצבעים שאנחנו נמשכים אליהם משקפים ברובד העמוק מי אנחנו ומה הפוטנציאל שלנו בו גלומה גם  הדרך המקצועית. וכאן מצאתי את החיבור בין עולמי הפנימי לניסיוני התעסוקתי רב השנים כיועצת קריירה.

אתם מוזמנים לחוויה מעצימה וצבעונית היכולה להצמיח שינוי ולצקת משמעות בחיים ובעיקר להאיר את הדרך!

אירוח קבוצות

מפגש אפיית קריירה

בואי לגלות מה באמת את אוהבת לעשות! הסדנה מתאימה לכל מי שרוצה להתפנק במפגש נשי כייפי ומעצים, למי שמרגישה בפרשת דרכים, ולמי שרוצה לוודא שהיא במקום הנכון. כל משתתפת יוצאת עם תובנות משמעותיות לחיים עם ברכת הפרשת חלה וברכה לפרנסה עם חלות טעימות ומפתיעות ומתכון כמובן! המפגש מתקיים בשלומי. מינימום 6 משתתפות. משתתפות מספרות: "היה ערב ממש מרתק ומושקע מלא תוכן וכלים לחיים תודה" "תודה על ערב בלתי נשכח היה מדהים"

חוויה קבוצתית עם אבחון בצבעים

כשאתם מזמינים אבחון בצבעים- הולכים על בטוח! זה מתאים לכל גיל ולכל שלב בחיים, משדרג חוויה לכל אירוע או מפגש קבוצתי. הקבוצה תשמע הרצאה מרתקת על שיטת ה"אורה סומא" וכל משתתף יחווה טעימה אישית של אבחון אישי בצבעים. אבחון בצבעים מתאים כאירוע חברתי, אירועי גיבוש ומפגשי העשרה וימי הולדת. בכזאת סדנא- עוד לא הייתם! החוויה מתקיימת בשלומי. 
מוזמנים ליצור קשר עכשיו!

טעימה מהשטח

בקרוב

אחרי הקורונה

חדשות ועדכונים

נגמר המלאי מהדורה שלישית ומתורגמת של ערכת הקלפים "כישורים לדרך" המיועדת לאנשי מקצוע העוסקים בייעוץ והכוון תעסוקתי.

גאה להיות מרצה אורחת באוניברסיטת אריאל חודשים אפריל-מאי 2021 בית הספר לעבודה סוציאלית בקורס של ארגון פעמונים

נכון לעכשיו הצפי לפתיחה ביולי 2021 כדאי לעקוב יש למה לחכות!

דילוג לתוכן